១ ថ្ងៃសោះ! ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស ចែករង្វាន់ម៉ូតូ Vespa ៦ រង្វាន់ និងទូរស័ព្ទដៃ Samsung ១,៥០០ រង្វាន់ ដល់អតិថិជន​
​ភ្នំពេញ៖ ចាប់រង្វាន់ពិត ឈ្នះរង្វាន់ពិត និង​សុក្រឹតបំផុត! ក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស ហ៊ាននិយាយ ហ៊ានធ្វើ និងជាក្រុមហ៊ុនដំបូងគេបង្អស់ ដែលរៀបចំកម្មវិធី មហាសំណាងពីក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស សរុបជាទឹកប្រាក់ ១,០០០,០០០$ ​ និងបានធ្វើការចាប់រង្វាន់លើកទី១ កាលពីថ្ងៃអាទិត្យ ទី២៣ ខែ មីនា ឆ្នាំ២០២៥​​ បាននាំយកលាភសំណាងដ៏មហាសាល ធ្វើឱ្យកក្រើកដល់អតិថិជនទូទាំងប្រទេស។
​អ្នកឧកញ៉ា លាង ម៉េង សហស្ថាបនិក និងប្រធានក្រុមអគ្គនាយកក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស ​បានបញ្ជាក់ថា ការរៀបចំកម្មវិធីនេះឡើង ​ក្នុងគោលបំណងសូមថ្លែងអំណរគុណដល់អតិថិជនដែលតែងតែគាំទ្រ​ ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស កន្លងមក។ នេះ គឺជាការរួមចំណែកលើកស្ទួយផលិតផលក្នុងស្រុក និងជួយលើកទឹកចិត្តដល់សហគ្រិនខ្មែរ ដែលមានមហិច្ឆតាខ្ពស់​ចង់ជួយសេដ្ឋកិច្ចកម្ពុជាឱ្យរីកចម្រើន​ ហើយក៏សង្ឃឹមថា ការចាប់រង្វាន់លើកទី១ នេះ គឺជាការផ្ដល់សំណាង ​និងជាលាភជ័យដល់អតិថិជនទាំងអស់ ក្នុងឱកាសពិធីបុណ្យចូលឆ្នាំថ្មី ប្រពៃណីជាតិខ្មែរខាងមុខ​នេះផងដែរ។
ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស មានក្រុមហ៊ុនមេ ជីប ម៉ុង គ្រប់គ្រងដោយសហគ្រិនខ្មែរ​ ១០០% ​​បានឈរជើងលើទីផ្សារយ៉ាងរឹងមាំអស់រយៈពេលជាង​ ៤០ ឆ្នាំមកហើយនៅ​កម្ពុជា និងនៅតែបន្តអភិវឌ្ឍន៍ផលិតផលខ្មែរប្រកបដោយភាពច្នៃប្រឌិត ​ឱ្យមានការប្រកួតប្រជែងខ្ពស់ទាំងក្នុងទីផ្សារកម្ពុជា និងបរទេស ដោយបានវិនិយោគបង្កើតនូវរោងចក្រស្តង់ដារលំដាប់ពិភពលោក តម្លើងនូវគ្រឿងចក្រខ្នាតធំ ប្រើប្រាស់បច្ចេកវិទ្យាចុងក្រោយបង្អស់ និងគ្រឿងផ្សំល្អឥតខ្ចោះ ក្រោមការធ្វើតេស្តជាមួយការវាយតម្លៃជាប្រចាំដោយអ្នកជំនាញលំដាប់អន្តរជាតិ។
រង្វាន់នៅមិនទាន់អស់ទេ! សម្រាប់បងប្អូនទាំងអស់គ្នាដែលទិញ​ភេសជ្ជៈប៉ូវកម្លាំង VIKINGZ, DAZZ, KIZZ, ICY COOL និង​ទឹកពិសា កម្ពុជា​​​​ របស់ក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស សូមកុំចោលសំបកកេសឲ្យសោះព្រោះថា មានឱកាសឈ្នះរង្វាន់ធំច្រើនដូចជា៖ ​ផ្ទះអាជីវកម្ម របស់ ជីប ម៉ុង លែន, ​ទូរស័ព្ទម៉ាក​ Samsung រហូតដល់​ ៥,០០០ រង្វាន់ និងម៉ូតូ Vespa ១៨ រង្វាន់​ ដែលកំពុង​រង់ចាំបងប្អូន​មកទទួលលាភជ័យពីក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស។
សូមបញ្ជាក់ផងដែរថា៖ ការចាប់រង្វាន់ពីកម្មវិធី «មហាសំណាងពីក្រុមហ៊ុន ខ្មែរ ប៊ែវើរីជីស សរុបជាទឹកប្រាប់ $ ១,000,000» នៅសល់ ៤ លើកទៀត៖